دیالیز در تهران | همودیالیز تهران

درمانگاه موعود ارائه دهنده عالی ترین و بهترین خدمات دیالیز و همودیالیز در تهران است. شما کاربران  گرامی می توانید از جای جای مناطق تهران جهت انجام دیالیز و همودیالیز به درمانگاه موعود واقع در خاورشهر مراجعه نمایید. این درمانگاه با بیش از پنج سال سابقه کاری در انواع زمینه‌های پزشکی مکانی آرام و دنج برای شرح حال بیماران شما فراهم کرده است. لازم به ذکر است که تعداد تخت‌ها30 عدد و به ازای هر تخت یک عدد دستگاه دیالیز موجود است. بهترین دستگاه‌ها از نظر کیفیت و بروز بودن در این مجموعه گردآوری شده اند. پرسنلی دلسوز، مشتاقانه پذیرای ارائه خدمت به شما عزیزان هستند. کادر پزشکی و پرستاری آن بسیار مجرب و حاذق بوده و از تخصص بسیار بالایی برخوردار هستند. دیالیز در این مرکز شبانه روزی در سه نوبت از ساعت 6.5 صبح تا 8.5 شب انجام می‌شود.

این مرکز دیالیز و همودیالیز تقریبا با تمامی بیمه‌ها طرف قرار داد است. برای اطلاع دقیق‌تر از این موضوع با شماره‌های زیر تماس حاصل فرمائید، سپس داخلی 3 را بگیرید.

02133851088

02133857212

02133854433

دیالیز در تهران | همودیالیز تهران
دیالیز در تهران | همودیالیز تهران

 

دیالیز چیست ؟

هنگامی که مشکلی برای کلیه‌های بدن انسان به وجود بیاید، دفع سموم بدن غیر ممکن می‌شود. در چنین مواردی استفاده از دستگاه‌های دیالیز برای بدن و ادامه زندگی الزامی است. سه روش برای دیالیز دوباره بدن وجود دارد : همودیالیز یا دیالیز خونی، پیوند زدن کلیه و دیالیزهای صفاقی. این موضوع که بیمار از کدام روش استفاده کند، به وسیله پزشک متخصص تشخیص داده می‌شود. هر کدام از روش‌های مذکور فایده و عارضه خود را دارند. توجه داشته باشید که طی انجام فرآیند دیالیز، پرستاران با تجربه در این زمینه، دائما میزان درجه حرارت مایع دیالیز، فشار خون و نبض بیمار، وضع مایع ورودی و خروجی، وضع قند خون و سایر موارد را بررسی می‌کنند. در صورت به وجد آمدن مشکل یا تغییر حالت در بیمار سریعا به پزشک گزارش می‌دهند. به طور کلی دیالیز روشی درمان کننده برای مبتلایان به بیماری‌های کلیه است، که زندگی آنها را تحت تاثیر خود قرار می‌دهد. از جمله عوارض آن می‌توان به پایین آمدن فشار خون، آریتمی قلب، کرامپ‌های عضله‌ها و ایجاد حس تهوع اشاره کرد. از همین جهت انجام این فرآیند تحت نظر پزشک متخصص اهمیت دارد. درمانگاه شبانه روزی موعود هم از نظر کادر تخصصی پزشکی و هم از نظر بهترین دستگاه‌ها و مهندسان این ضمانت را به شما می‌دهد. جهت اطلاع از چگونگی برقراری ارتباط با این درمانگاه روی لینک قرار داده شده کلیک کنید.

تماس با ما

دیالیز چیست؟
دیالیز چیست؟

دیالیز افراد دیابتی

تعداد زیادی از بیمارانی که دیالیز می‌شوند، مبتلایان به دیابت هستند. بیماری دیابت دامن گیر افراد با سنین پایین تر شده است. بنابراین اکثر افراد نیازمند به دیالیز دیابتی‌ها هستند. اینکه شما چه نوع درمانی را برای عملکرد طبیعی کلیه خود جایگزین کنید، از اهمیت بالایی برخوردار است. با در نظر گرفتن شرح حال بیمار یکی از گزینه‌های دیالیز صفاقی یا همودیالیز تجویز می‌شود. از آنجا که بیمار دیابتی شرایط خاصی دارد، انجام دیالیز در این دسته از افراد شرایط ویژه خود را دارد. به طور مثال رژیم غذایی خاصی باید داشته باشند. چرا که باید سطح گلوکز خون آنها تحت کنترل باشد. برنامه غذایی آنها باید پروتئین، کربوهیدرات و چربی به اندازه لازم را دارا باشد. مصرف ماده غذایی دارای فسفر، سدیم و پتاسیم را به حداقل برسانند. هر کدام از مواد غذایی نامبرده اگر به اندازه کم یا زیاد مصرف شوند، عوارضی را برایتان به همراه خواهند داشت. در این دسته از افراد، پزشک متخصص حتی میزان مصرف آب را برایشان تعیین می‌کند. مرکز دیالیز و همودیالیز موعود افراد مبتلا به دیابت را نیز پذیرش می‌کند. کلیه شرایط لازم برای دیالیز این دسته از افراد در این مرکز فراهم شده است.

دیالیز افراد دیابتی
دیالیز افراد دیابتی

دیالیز رایگان

اگر بخواهیم توضیحی درباره مرکز دیالیز و همودیالیز بدهیم، می‌توان گفت که مکانی است که پزشکان متخصص، مهندسان پزشکی و دستگاه‌های مخصوص همودیالیز وجود دارند. در این پروسه که چند ساعت طول می‌کشد، خون از بدن بیمار خارج می‌شود، سموم و مواد اضافی آن چون اوره و کراتینین از آن حذف می‌شوند، سپس خون تمیز و تصفیه شده به داخل بدن پمپاژ می‌شود. پیش از انجام این کار لازم است تا انجام دیالیز توسط یک متخصص نفرولوژیست تجویز شود. لازمه استفاده از دیالیز رایگان دارا بودن بیمه است. نوع بیمه مهم نیست. برای انجام دیالیز رایگان در مرکز تخصصی دیالیز و همودیالیز درمانگاه موعود با شماره قرار داده شده تماس بگیرید.

02133851088 داخلی 3

دیالیز رایگان
دیالیز رایگان

دیالیز اطفال

عفونت‌های ادراری و بازگشت ادرار به کلیه یا به اصطلاح ریفلاکس ادراری از جمله دلایل ابتلای اطفال به بیماری‌های کلیوی است. بروز این بیماری در کودکان دختر بیشتر از کودکان پسر است. در صورتی که کودک بیشتر از یک بار به عفونت ادراری مبتلا شد، لازم است تا بیشتر آزمایش شود. از دیگر دلایل به وجود آمدن این بیماری در کودک تنگ بودن ابتدا یا انتهای حالب است. این یک بیماری مادرزادی است. عوارض شایع آن دل پیچه، دل درد، گریه و بی قراری، کم اشتهایی و کم وزنی کودک است. انجام فرآیند دیالیز در اطفال نیازمند دقت و دستگاه‌های خاصی است. درمانگاه موعود برای کودکان با شرایط خاص پذیرش دیالیز انجام می‌دهد. برای آگاهی از این شرایط خاص با شماره‌های قرار داده شده در سایت تماس بگیرید.

دیالیز اطفال
دیالیز اطفال

نقشه مرکز دیالیز و همودیالیز موعود