کلینیک پوست و مو -کلینیک زیبایی-کلینیک لیزر

کلینیک پوست و مو

کلینیک پوست و مو-کلینیک زیبایی-کلینیک لیزر

کلینیک زیبایی(THE COSMETIC CLINIC)

کلینیک لیزر(LASER CLINIC) کلیک کنید

کلینیک پوست(THE SKIN CLINIC)

پیج اینستاگرام کلینیک موعود(کلیک کنید)

سلامت و ایمنی مشتریان ما همیشه اولویت اول ما بوده و همچنان در رأس ذهن ما قرار دارد. پروتکل های بهداشت و ایمنی ما از سخت ترین پروتکل ها درکلینیکهای زیبایی ایران است.

دکتر مریم طاهری

کلینیک پوست-و-مو

تزریق ژل

بوتاکس و تزریق ژل:

 

لیزر موهای زائد:

کلینیک پوست ومو

کلینیک پوست ومو

انتخاب یک کلینیک مناسب پوست و مو  و حرفه‌ای برای دریافت خدمات.درمانی و زیبایی همواره از دغدغه‌های متقاضیان بوده است. امروز می‌خواهیم ببینیم که بهترین کلینیک پوست و مو و کلینیک زیبایی و کلینیک لیزر چه ویژگی‌هایی دارد. مواردی و نکاتی که در این مقاله مطرح می‌کنیم. به شما کمک می‌کنند تا مرکزی مناسب برای خدمات پوست ومو انتخاب کنید و بهترین خدمات و درمان‌ها را دریافت نمایید. پس با ما همراه باشید تا ببینیم منظور از بهترین یعنی چه.

کلینیک لیزر

کلینیک ، یکی از مفاهیمی است که در دنیای پزشکی به وفور از آن استفاده می شود . و تقریبا به گوش همه ی ما آشنا است.هدف اصلی هر کلینیک زیبایی باید هدیه کردن زیبایی طبیعی و سلامت روحی و جسمی به بیمار خود باشد ، امروزه بسیاری از افراد به زیبایی خود اهمیت می دهند. به دنبال راهی برای کند کردن. روند پیری و زیباتر شدن خود هستند.

کلینیک به مطب یا درمانگاهی گفته می شود که خدمات پزشکی در حوضه های مختلف پزشکی. یا زیبایی به متقاضیان ارائه می گردد.افراد باید در انتخاب کلینیک های زیبایی دقت زیادی داشته باشند . زیرا در صورتی که به بهترین کلینک های زیبایی مراجعه نکند ممکن است. برای ما خاطره بدی را به جای بگذارد.

کلینیک پوست و مو

قبل از مراجعه به کلینیک بهتر است. یک سری مراقبتهای ی در منزل یادرمحل کار برای محافظت از پوست و موی خود انجام دهیم که عبارتنند از:

زیبایی و  زیبا بودن و ماندن برای هر خانمی یک آرزوست. مواردی را که برای زیبا نگهداشتن باید اجتناب کرد یا رعایت نمود در اینجا ذکر میکنیم:

۱)خشک کردن مو با حوله

موی سر هنگامی که خیس است حساس و شکننده میشود. بیرونی ترین لایه پوست سر نیز هنگامی که موها تر هستند حساس تر میشود، بنابراین در این هنگام سعی نکنید موی سرتان را با حوله خشک کنید چون در مدت زمان انتهای موهای سرتان دوشاخ میشود. بهتر است موها را در کلاهی حوله ای قرار داده تا بدین طریق خشک شود.

۲) استفاده از کرمها و لوازم آرایشی منقضی شده

اگر از کرمها و مواد آرایشی که از تاریخ اعتبار گذشته است استفاده می کنید روی پوستتان جوش چرکی زده و دچار خارش میشود. چون این مواد زمان محدودی اعتبار دارند. این کرمها بعد از انقضاء اعتبار محل مناسبی برای رشد باکتری و میکرب می گردد. بنابراین هر چه سریعتر هر اندازه کرم منقضی شده دارید دور بریزید حتی اگر برای آن تاسف بخورید.

۳) استفاده از دئودورانت درست بعد از موزدایی

بعد از موزدایی، پوست نسبت به الکل و عطر بسیار حساس تر میشود. بنابراین هنگام شب موزدایی کنید و صبح هنگام دئودورانت استفاده کنید.

۴) مراقبت پی در پی و مداوم از پوست

استفاده فراوان از محصولات محافظ پوست، پوست را حساستر میکند. بنابراین سعی کنید از یک سری از محصولات بهداشتی که برای پوستتان -بعد از تست کردن- مناسب است، طبق دستورالعمل استفاده کنید. پیشنهاد ما برای مراقبت از پوستتان این است که بیشتر از مواد طبیعی استفاده کنید.

۵) موی بافته

وقتی موی سرتان را می بافید سعی کنید گره های بافته ها را محکم نپیچید . چون موی سر شما آسیب می بیند. پس گره ها را شل تر ببافید و حتی المکان از گیرهٔ مو استفاده نمایید.

۶) لاک زدن بدون استفاده از مواد نگهدارنده ناخن

لاک زدن قبل از آغشته کردن ناخن به مواد نگهدارنده رنگ ناخن شما را بتدریج زرد می کند و ناخن شما زیبایی خود را از دست می دهد. یک لایه از ماده نگهدارنده مغذی ناخن شما خواهد بود و ناهمواریهای ناخن رانیز می پوشاند.

۷) ترکاندن جوش های زیر پوستی و جوش های سر سیاه با انگشت دست

انگشتان شما منبع میکروب هستند و این منجر به عفونت محل میشود. برای این کار از گاز استریل یا دستمال تمیز استفاده نمایید و سپس با پنبه آغشته به لوسیون صورت ، محل را شستشو دهید.

۸) پاک کردن ماسک از صورت با آب

شستن ماسک صورت با آب اثر آنرا کم می کند. پس بهتر است ماسک را با دستمال محصوص آرایش از صورت پاک کرد.

۹) استفاده از لوسیون بدون موزدایی

این کار باعث لکه شدن پوست میشود چون این کرم با آلودگیهای پوست ترکیب میشود. پس قبل از استفاده از لوسیون حتماً موزدایی کنید.

۱۰) مرتب کردن مژه ها با انگشتان دست

این کار باعث شکسته شده یا کنده شدن مژه ها میشود. پس بهتر است از برس مخصوص مژه استفاده گردد.

۱۱) موزدایی در هر روز

این کار اثر عکس دارد. یعنی پوست کلفتر میشود. پس یکبار در هفته کافیست.

۱۲) استفاده از کرم ضد آفتاب در ساحل

بعد از ۳۰ دقیقه کرم اثر خود را از دست می دهد و اگر پوست در این هنگام در معرض آفتاب قرار گیرد، می سوزد. پس قبل از رفتن به ساحل از این کرم استفاده نمایید.

۱۳) لاک زدن بلافاصله بعد از حمام کردن

آب گرم ناخن را تا حدی متورم می کند. اگر در این هنگام لاک بزنید بعد از اینکه ناخن سرد شود لاک از ناخن شما جدا میشود. پس مدتی بعد از حمام کردن لاک بزنید نه بلافاصله بعد از آن.

۱۴) خوابیدن وقتی که صورت آرایش دارد

نتایج: پوست جوش می زند؛ پوست لکه میشود ؛ پوست خسته به نظر می آید. پس مهم نیست چقدر خسته باشید حتماً آرایش خود را قبل از خواب پاک کنید.

۱۵) حمام های طولانی و داغ

این کار باعث خشکی پوست میشود. حمام نباید بیش از ۱۰ دقیقه و بیش از دمای 39 درجه سانتی گراد به طول انجامد. و در نهایت عادت کنید در پایان دوش گرفتن یکبار زیر آب سرد بروید ، این کار باعث میشود پوستتان حالت ایلاستیک خود را حفظ کند و شاداب تر بماند. بعد از دوش گرفتن بدن خود را با لوسیون یا شیر مخصوص آعشته کنید.

۱۶) گاز گرفتن لبها هنگامی که خشک هستند

این کار لبهای شما را زخمی می کند . پس با برس مخصوص و نرم لبهای خود را با کرم مناسب چرب کنید.

۱۷) استفاده روزانه از مو پیچهای برقی و حالت دهنده

این کار برای موهایتان مضر است چون دمای زیاد مو را خشک می کند و انتهای مو را از بین می برد. در عوض از مو پیچ های اسفنجی حتی هنگام خواب نیز میتوانید استفاده کنید.

۱۸) اگر نزدیک بین هستید از عینک استفاده نکنید

وقتی به دور دست نگاه می کنید چشمان خود را به هم می زنید و این باعث چروک شدن پوست دور چشم میشود و امروزه با وجود مدلهای جدید و متنوع فریمهای عینک درست نیست که از عینک استفاده نکنید.

۱۹) مالیدن چشمها

مالیدن چشم باعث زخم شدن زلالیه میشود. بهتر است با ورزش یوگا خستگی دور چشمها را برطرف کنید.

۲۰) استفاده از کف موس روی موی تر

با این کار حالت مو برای مدت زمان کمتری می ماند. پس بهتر است موها را قبلاً کاملاً خشک نموده .یا با سشوار یا حوله ، سپس از کف موس استفاده کرد.

کلینیک زیبایی

بهترین کلینیک کاشت مو در تهران

درباره بهترین کلینیک کاشت مو در تهران

 

بهترین کلینیک کاشت مو در تهران : بالطبع داشتن مو نقش قابل ملاحظه ای در زیبایی چهره و متعاقبا افزایش اعتماد به نفس ایفاء می کند ؛ متاسفانه برخی افراد به دنبال علل مختلفی از جمله وراثت و عوامل ژنتیکی ، عوامل هورمونی ، رژیم های غذایی نامناسب ، مصرف برخی داروها ، ابتلا به برخی بیماری ها ، استرس ، عدم مراقبت صحیح از موها و غیره با ریزش مو روبرو شده و دچار کم پشتی مو و گاها طاسی سر می شوند ؛ قاعدتا بروز چنین اتفاقی ، زیبایی چهره را تحت الشعاع قرار داده و از میزان اعتماد به نفس می کاهد.

کاشت مو ؛ روشی موثر و کارآمد است که در حال حاضر به منظور جبران موی از دست رفته و بازیابی اعتماد به نفس مورد استفاده قرار می گیرد و از آن می توان به عنوان قطعی ترین روش درمان کم مویی و از بین بردن طاسی یاد کرد.

کاشت مو

قاعدتا کاشت مو ، تصمیمی مهم و کلیدی برای فرد متقاضی این عمل تلقی می گردد ؛ زیرا این عمل از فرآیندی حساس برخوردار بوده و چنانچه به نحو صحیح انجام نپذیرد ، افزون بر این که منجر به ریزش مجدد مو می شود می تواند موجب بروز عوارض متعددی شده و از اعتماد به نفس فرد به میزان قابل توجهی بکاهد.

لازم به ذکر است که به طور کلی به منظور کاشت مو ، پزشک متخصص در این حوزه در ابتدا فرد زیباجو را تحت معاینه و بررسی قرار داده و پس از ارزیابی نتایج آزمایشات اولیه و همچنین آنالیز علل ریزش موی سر یا ابرو ؛ مناسب ترین روش برای این عمل را برای ایشان در نظر گرفته و فرآیند عمل را آغاز می کند.

اقدامات قبل از کاشت مو

شما باید در جلسه مشاوره قبل از کاشت مو شرکت کرده و در خصوص سوابق پزشکی ، حساسیت های دارویی و به طور کلی داروهایی که مصرف می کنید با پزشک خود صحبت کرده و ایشان را از این موارد آگاه سازید.

بهتر است حداقل از یکماه قبل از کاشت مو ، پوست سرتان را طی شبانه روز به مدت 10 الی 30 دقیقه ماساژ دهید ؛ لازم به ذکر است که این کار سبب بهبود گردش جریان خون خواهد شد.

مصرف داروهای رقیق کننده خون نظیر بروفن ، آسپرین ، ژلوفن و همچنین مولتی ویتامین و ویتامین های E و B ؛ از 2 هفته قبل از کاشت مو ممنوع می باشد.

استعمال سیگار و مصرف نوشیدنی های الکلی بر اثرگذاری داروی بی حسی تاثیر سوء گذاشته و سبب اختلال جریان خون در پوست سر می شوند ؛ از این رو از چند وقت قبل از کاشت مو مصرف این موارد باید به طور کامل متوقف گردد.

برخورداری از سلامت عمومی کافی از ضروریات عمل کاشت مو می باشد ؛ لذا توصیه می شود از مدتی قبل از انجام این عمل ، غذاهای مقوی و مغذی مصرف نمایید.

ویژگی های بهترین کلینیک های زیبایی در تهران

کلینیک پوست، مو و زیبایی

دستگاه ها، ابزار و تجهیزات به روز کلینیک زیبایی

یک کلینیک زیبایی خوب، همواره از دستگاه ها و تجهیزات جدید استفاده می کند و به مراجعین اجازه می دهد تا مدل و سال ساخت تجهیزات را ببینند. با توجه به حساسیت درمان و خدمات زیبایی، می بایست تمام دستگاه ها و تجهیزات مورد استفاده به جدیدترین فناوری های استاندارد روز جهان تجهیز شده باشد و وسایل جدیدی به کار گرفته شده باشد تا رضایت از کیفیت اقدامات و عمل های زیبایی افزایش پیدا کند و عوارض ناشی از دستگاه ها به حداقل برسد.

فضای تمیز و بهداشتی کلینیک زیبایی

وقتی به یک مرکز درمانی مراجعه می کنید باید با دقت بالایی به فضای استریل و تجهیزاتی بهداشتی آن دقت کنید. در کلینیک های زیبایی باید بیش از هر چیزی به سلامت افراد و درمان های اصولی پرداخته شود. اگر در چنین مکانی به بهداشت اهمیت داده نشود یعنی سلامت انسان ها در الویت کادر پزشکی قرار ندارد. باید فضاهای متفاوتی برای درمان های مختلف در نظر گرفته شود تا سلامت مراجعین تضمین شود. این مراکز باید دارای مجوز بهداشت باشند.

 • زیر نظر وزارت بهداشت و با استفاده از پروانه تخصصی و مجوزی که دارد فعالیت کند.
 • برخردار بودن از تجهیزات روز دنیا و محیطی آرام و استریل.
 • کادر درمانی آن در خدماتی که ارائه میدهند تخصص لازم داشته باشند.
 • پرسنل آن برخورد مناسبی با مراجعین داشته باشند و بتوانند آنها را به درستی راهنمایی کنند

یکی از سوالاتی که در ذهن متقاضی ایجاد می شود این است. که به کدام کلینیک زیبایی مراجعه کند.

در ادمه این مقاله به معرفی کردن بهترین کلینیک های زیبایی در تهران پرداخته ایم. تا در زمانی که به خدمات زیبایی احتیاج دارید.با خواندن این مقاله بتوانید به بهترین کلینیک های زیبایی در تهران مراجعه کنید.

چگونه یک کلینیک پوست خوب را انتخاب کنیم؟

مراجعه به یک کلینیک پوست خوب قطعا روی نتایجی که می‌گیرید تأثیر بسزایی دارد. برای انتخاب یک کلینیک پوست خوب باید نکات زیر را مورد توجه قرار دهید:

 • باید مطمئن شوید که کلینیک پوست مورد نظر شما دارای مجوز معتبر از مراجع ذیصلاح برای انجام جراحی بوده و همچنین گواهینامه‌های لازم را داشته باشد. کلینیک نباید منع قانونی برای انجام جراحی داشته باشد.
 • هر فردی علاقه‌مند است به وسیله یک فرد متخصص و ماهر درمان شود. با توجه به ماهیت ظریف و حساس پوست، لازم است که فرد در تمام مراحل درمان تحت نظر فرد متخصص، که از حساسیت و نقش پوست آگاه است، قرار گیرد. در غیر این صورت ممکن است فرد قربانی درمان غلط شده و دچار آسیب پوستی شود. لذا کلینیک پوست خوب باید دارای افراد متخصص و متعهد در هر زمینه باشد.
 • دریافت یک سرویس منظم، با کیفیت و محترمانه حق هر مراجعه کننده است. لازم است جزئیات کلینیک پوست را در نظر بگیرید و مطمئن شوید که نحوه ارائه خدمات در کلینیک برای شما راضی کننده باشد. لازم است نسبت به نحوه رفتار پرسنل با مراجعه کننده‌ها اطلاعات کسب کنید. اولین رویارویی با کارمندان کلینیک همیشه نشان دهنده کیفیت رفتار و سرویس قابل ارائه توسط کلینیک به مراجعه کننده‌ها خواهد بود.
 • مواد و محصولات مختلفی در کلینیک پوست وجود دارد که برای افراد مبتلا به اختلالات پوستی بکار می‌رود. لازم است در مورد کیفیت این مواد مطلع شوید و نسبت به آن دقیق و حساس باشید. مثلا موادی که حاوی جیوه هستند می‌توانند باعث آسیب‌های پوستی شوند. همچنین لازم است از متخصص پوست در مورد عوارض جانبی احتمالی مواد مورد استفاده بپرسید.
 • همراه با توسعه تکنولوژی‌های جدید، تقریبا تمام مشاغل مختلف از بستر اینترنت برای معرفی خود استفاده می‌کنند. لذا داشتن یک وب سایت اینترنتی خوب، دارای محتوا و مجوزهای لازم که بتواند راهنمایی و اطلاعات اولیه خوب و روشنی در اختیار افراد بگذارد نیز می‌تواند از ویژگی‌های دیگر یک کلینیک پوست خوب باشد.
 • شهرت و خوشنامی نیز یکی دیگر از ویژگی‌های یک کلینیک پوست خوب است. این ویژگی نیز می‌تواند از طریق جستجو در وب سایت‌های مختلف یا از طریق تجربه دوستان و آشنایان بدست آید.
 • یک کلینیک پوست خوب معمولا یک جلسه رایگان مشاوره برای افراد در نظر می‌گیرد تا امکان انتخاب هر چه دقیق‌تر گزینه‌های مورد نیاز برای وی فراهم آید. این اطلاعات می‌تواند شامل معرفی گزینه‌های درمانی، ارائه مجوزها، کیفیت خدمات و هزینه‌های مربوطه و بیمه‌های تحت پوشش باشد. جلسه مشاوره باید به فرد آرامش و اطمینان اولیه نسبت به متخصص و کلینیک را بدهد، در غیر این صورت احتمال اینکه فرد بطور کامل و موفقیت آمیز مراحل درمانی را طی کند، کاهش می‌یابد.
 • از آنجا که یک درمان کامل معمولا شامل چندین دوره است، در یک کلینیک پوست خوب معمولا انعطاف در مورد پرداخت هزینه‌ها با توجه به تعداد دوره‌ها وجود دارد.
 • همچنین داشتن قرارداد بیمه با سازمان‌های مختلف نیز می‌تواند از جمله نشانه‌های دیگر یک کلینیک پوست و مو خوب باشد. بعضی از خدمات ارائه شده در کلینیک ممکن است مشمول بیمه نشود لذا باید در مورد آن‌ها مطلع شد.
 • در نهایت، با توجه به اینکه طی درمان نیاز به مراجعه مکرر به کلینیک خواهد بود، سهولت دسترسی و امکان رفت و آمد به کلینیک را نیز باید در نظر گرفت.

برای کسب اطلاعات در رابطه با خدمات کلینیک بهروز روی لینک آن کلیک کنید. همچنین می‌توانید برای دریافت اطلاعات تماس و تعیین وقت قبلی روی تماس با ما کلیک کنید.

 • کلینیک تخصصی پوست و مو موعود

 • پیوند (کاشت) موی طبیعی سر، ابرو، مژه، ریش و سبیل.
 • کلیه خدمات لیزر.
 • لیزر موهای زائد صورت و بدن.
 • لیزر جوانسازی و زیبائی تناسلی بانوان.
 • لیزر جوانسازی صورت.
 • تزریق ژل.
 • تزریق بوتاکس.
 • برداشتن خال.
 • لیفت صورت.
 • انواع جراحی های زیبائی.
 • مزوتراپی.
 • میکرودرم و هیدرودرم.

بوتاکس و تزریق ژل:

 

 

کلینیک پوست وموکلینیک پوست و مو

 

بوتاکس و تزریق ژل چیست؟

بوتاکس یک ماده تزریقی تقویت کننده عصبی است .که به رفع اختلال عملکرد عضلانی کمک می کند. به عبارت دیگر در هر قسمت از صورت، این ماده تزریق شود، به طور موقت فعالیت عضلات زیرین آن قسمت متوقف می شود.

هنگامی که ماهیچه ها از حرکت خود متوقف شوند، عمل چین و چروک نیز متوقف می شود. تزریق این ماده از پیشرفت خطوط ریز در صورت جلوگیری می کند و تاثیر فوق العاده ای در رفع چین و چروک و جوانسازی پوست دارد. اگر در حال انجام لیزر موهای زائد هستید بهتر است تزریق بوتاکس همزمان نباشد.

بوتاکس و تزریق ژل یکی از درمان‌های تزریقی آرایشی است که چین و چروک‌های صورت را با شل کردن .ماهیچه‌هایی که موجب آن شده‌اند، برطرف می‌کند. بوتاکس حاوی فرمول رقیق شده‌ای از سم بوتولیسم است که باعث تضعیف کنترل‌شده و فلج عضلات می شود. در نتیجه پوست روی ماهیچه شل می‌شود و چین و چروک‌ها برطرف می‌شوند. بسیاری از بیماران اعتقاد دارند. بوتاکس توانسته خط لبخند. خط اخم و دیگر چروک‌های صورت را برطرف کند.
آیا شما گزینه‌ی خوبی برای بوتاکس هستید؟
مردان و زنان بزرگسال که از سلامت جسمی خوبی برخوردارند گزینه‌ی مناسبی برای انجام بوتاکس هستند. اگر باردار هستید .یا در دوره‌ی شیردهی قرار دارید نباید بوتاکس را انجام دهید. بیشتر بیماران به سراغ بوتاکس می‌روند تا نشانه‌های پیری و بالا رفتن سن را در چهره‌شان کمتر کنند. در واقع بوتاکس شیوه‌ی درمانی جایگزینی برای جراحی‌های زیبایی مثل کشیدن پوست است. بعضی از چین و چروک‌هایی که با بوتاکس برطرف می‌شوند این موارد هستند:

 1. چروک‌های افقی پیشانی
 2. خط خنده (از بینی تا گوشه های دهان)
 3. خط اخم بین ابروها

از بوتاکس می‌توان در بسیاری از چروک‌های ناشی از حرکت عضلات صورت استفاده کرد. البته برای چروک‌های ناشی از شل شدن پوست. گرانش، و یا قرار گرفتن در معرض آفتاب بی اثر است. علاوه بر این موارد آرایشی، بوتاکس برای درمان وضعیت‌های پزشکی مانند چشمک زدن بی‌اختیار استفاده می‌شود.

بهترین زمان برای تزریق بوتاکس:

بهترین زمان برای تزریق بوتاکس هنگام وجود چین و چروک های دینامیک است، بعد از ایجاد چین و چروک استاتیک باز هم بوتاکس مفید است ولی ممکن است به تنهایی کافی نباشد و برای از بین بردن کامل چین و چروک نیاز به تزریق فیلر و یا کارهای دیگر باشد.

عوارض بوتاکس:

شایع ترین عارضه، کبودی زود هنگام در محل تزریق است که ظرف چند روز بهبود می یابد. و در کسانی که از داروهای مسکن یا قرص آسپرین استفاده می کنند بیشتر دیده می شود، به ندرت در برخی افراد ممکن است 24 تا 48 ساعت بعد از تزریق، سردرد ادامه یابد.

مراقبتهای لازم بعد از تزریق بوتاکس چیست؟

تا 4 ساعت از خم کردن سر جلوگیری شود.

تا 24 ساعت نواحی تزریق شده ماساژ داده شود.

تا یک ساعت بعد از تزریق با عضلات تزریق شده بازی شود، توصیه می شود بیمار مرتب اخم کند. و بخندد و پیشانی را بالا دهد تا توکسین در محل درست پخش شود.

ماندگاری بوتاکس چقدر است؟

ماندگاری تاثیر بوتاکس برای. هر فرد متفاوت است. برند مورد استفاده توسط متخصص. نیز در ماندگاری بوتاکس تاثیرگذار است. ، به طور کلی نتایج تزریق در یک الی ده روز بسته به نوع برند قابل مشاهده است. و سه تا شش ماه بدون هیچ گونه. جراحی و احساس درد و ناراحتی باقی می ماند. هرچه کیفیت محلول مورد استفاده بیشتر باشد. نتایج خود را دیرتر نشان می دهد. با اینحال ماندگاری برندهای باکیفیت بالاست.

بعضی از بیماران هر سه ماه یکبار و برخی دیگر هر ۴تا ۶ ماه تحت درمان قرار می گیرند. ماندگاری محلول زئومین نسبت به دیگر انواع دیگر طولانی تر و بین ۶ الی ۹ ماه می باشد.کلینیک پوست و مو و زیبایی جهت تضمین کیفیت خدمات خود، ازبهترین انواع بوتاکس از جمله برند زئومین آلمان برای بیماران خود استفاده می کند.

چگونه برای تزریق بوتاکس آماده شویم؟

چنانچه تا 4 ماه قبل ، تزریق بوتاکس داشته اید ، حتما به پزشک خود اطلاع دهید. همچنین اگر داروهای ضد حساسیت ، خواب آور و نیز شل کننده های عضلانی مصرف می کنید، پیش از انجام عمل به پزشک خود درباره ی آنها اطلاع دهید. برای کاهش احتمال. کبودی و خونریزی لازم است. چند روز قبل از تزریق استفاده از داروهای رقیق کننده خون را قطع کنید.

معمولا افراد در طول عمل ناراحتی احساس نمی کنند. اما در مواقعی بخصوص، اگر تزریق برای درمان عرق کف دست باشد، پزشک شما ممکن است برای بی حس کردن ناحیه از روشهای مختلفی مانند بی حسی موضعی ، کمپرس یخ و یا ماساژ استفاده کند.

آیا بوتاکس درد دارد؟

وجود درد جزئی خصوصا بین ابروها در هنگام تزریق طبیعی می باشد. بعضی از پزشکان ۱۰ دقیقه قبل از عمل، بیهوشی موضعی ( که به عنوان کرم موضعی نیز شناخته می شود) را انجام می دهند یا منطقه را فریز می کنند.

آیا تزریق بوتاکس باعث بی حس شدن صورت می شود؟؟؟

باید بگوییم که خیر! این درمان برای از بین بردن احساسات صورت طراحی نشده است. بلکه برای این که خطوط اضافی گردن، اخم، پنجه کلاغی و لبخند را از بین ببرید. طراحی شده است و احساسات صورت را از بین نمی برد، این ماده زیبایی، عضلات صورت را فلج می کند اما بر روی اعصاب ایجاد کننده احساسات ، تاثیری نمی گذارد.

در صورتی که این عمل زیبایی به درستی استفاده شود می توانید صورتی زیبا و جوان را داشته باشید. پزشکی که برای درمان به آن مراجعه می کنید باید با توجه به عمق خطوط صورت شما ماده را به صورت شما تزریق کند. اگر مقدار تزریق بیش از اندازه مورد نیاز شما باشد ممکن است صدمات جبران ناپذیری را به صورت شما وارد کند.

صورت شما از چهار جزء اصلی ساختاری تشکیل شده است.پوست، چربی، عضله و استخوان. با افزایش سن، کاهش حجم در این ساختارها به بروز بسیاری از علائم قابل مشاهده‌ی پیری کمک می‌کند. فیلرهای پوستی یا همان ژل‌ها می‌توانند. به صاف کردن. خطوط و پر کردن مجدد حجم از دست رفته‌ی صورت کمک کنند و ظاهر جوان‌تری را به شما بازگردانند.

فیلرهای پوستی از تعدادی ماده‌ی طبیعی و مصنوعی ساخته شده‌اند. متداول‌ترین و ایمن‌ترین ماده مورد استفاده در فیلرها، اسید هیالورونیک است. این ماده به طور طبیعی در پوست ما وجود دارد و نقش عمده‌ای در آب‌رسانی و حجم دادن به پوست ما ایفا می‌کند. ژل‌های اسید هیالورونیک بسیار عالی هستند. زیرا می‌توانند. حدود 7 ماه و یا شاید به مدت بیشتر در پوست دوام داشته باشند. و به تدریج توسط بدن جذب شوند. با توجه به اینکه نتایج حاصل از تزریق این نوع ژل دائمی نیستند، اما این ماده بسیار ایمن‌تر از مواد فیلر سیلیکونی برای بدن هستند؛ زیرا اگر نتایج حاصل از تزریق را دوست نداشته باشید. می‌توان مواد ژل را با استفاده از یک محلول خاص حل کرد.

لب‌ها قسمت حساسی از بدن هستند و در زیبایی فرد نقش بسزایی دارند. گفته می‌شود که بعد از تزریق متورم می‌شوند. بوتاکس و تزریق ژل به لب با سوزن ممکن است. باعث شود که لب‌ها به مدت 3 تا 6 روز متورم شوند.

پزشکان ترجیح می‌دهند هر جا ممکن است با یک کانولا (لوله‌ی خیلی باریک و ظریف مخصوص) این تزریق را انجام دهند. که ورم ناشی از آن معمولاً در حدود 3 روز برطرف می‌شود زیرا نوک کانولا به تیزی سوزن نیست است. و رگ‌های خونی کوچک را نمی بُرد.

تزریق ژل یکی از انواع پرکننده های پوستی می باشد که به عنوان ایمپلنت های تزریقی ، فیلر یا پرکننده های چین و چروک نیز شناخته می شوند با سوزن به پوست تزریق می شوند و برای جوانسازی پوست و اصلاح نقایص بافت نرم صورت از جمله چین و چروک های متوسط ​​تا شدید صورت ، حجم دهی لب و گونه ، اصلاح فرم بینی و بازگرداندن یا اصلاح علائم از دست دادن چربی صورت استفاده می شود.

بیماران ممکن است به بیش از یک تزریق نیاز داشته باشند. تا اثر صاف کننده و پرکننده مطلوبی بدست آورند. نتایج موفقیت آمیز تزریق ژل به سلامت پوست.مهارت پزشک و مقدار و نوع ژل استفاده شده بستگی دارد. مدت دوام و ماندگاری نتایج نیز به ماده پرکننده استفاده شده و ناحیه تزریق بستگی دارد.

کلینیک لیزر

تفاوت تزریق ژل و بوتاکس:

تفاوت بین این دو روش باعث می شود نتوانیم آنها را به جای یکدیگر بکار ببریم. تزریق ژل و بوتاکس از نظر عملکرد و کاربرد متفاوت هستند. حتی نتایجی که ارائه می دهند نیز متفاوت است.

تزریق بوتاکس و ژل هر دو روش سرپایی ساده هستند که معمولاً بدون بیهوشی و گاهی با بی حسی موضعی انجام می شوند. بوتاکس و پرکننده های پوستی با استفاده از سرنگ به ناحیه هدف تزریق می شوند.

تزریق بوتاکس باعث مسدود شدن سیگنال های عصبی عضلات نزدیک چین و چروک ها می شود. بعد از فلج شدن عضله ، در بعضی موارد چین و چروک ها ی پویا کاهش می یابد یا حتی کاملا از بین می رود.

تزریق ژل با حجم دهی پر کردن مناطقی که به آنها تزریق می شود سبب .صاف تر دیده شدن پوست می شوند. ژل هیچ تاثیری روی عضلات ندارد .فقط از دست دادن حجم ناشی از روند پیری را جبران می کنند. برخی مطالعات نشان می دهد. که تزریق ژل ممکن است تولید کلاژن را نیز تحریک کنند.

آیا تزریق ژل خطرناک است؟


پاسخ کوتاه به این پرسش این است که این تزریق‌ها نباید این‌گونه باشند، خیر. اگر کارهایی را که از شما خواسته شده است به خوبی رعایت کنید. یک کلینیک و مطب معتبری را برای بوتاکس و تزریق ژل انتخاب کنید. و درمانتان توسط یک پزشک باتجربه انجام شود.خطرات ناشی از تزریق ژل به حداقل خواهد رسید. اگر به فکر انجام تزریق ژل هستید، بهتر است. قبل از تصمیم‌گیری و انجام این کار. از تمام خطرات و عوارض جانبی احتمالی و چگونگی کاهش خطر آن آگاهی لازم را پیدا کنید.

ترمیم پوست

کلینیک پوست ومو

زمانیکه پوست اسیب می‌بیند، از طریق ترمیم بافت اسیب دیده و جایگزین ساختن بافت از دست رفته با سلولهای جدید، پاسخ می‌دهد. طی روند ترمیم، بافت مرده یا اسیب دیده، ابتدا توسط بافت اسکار و به تدریج با سلولهای جدید سالم جایگزین می‌شود. ترمیم پوست .طی مراحلی که در زیر گفته شده، صورت می‌گیرد.

 1. هر اسیبی که منجر به ضایعه پوستی شود. در صورتیکه ضایعه سطحی باشد مسئله مهمی نیست. ممکن است رگهای خونی میان‌پوست اسیب دیده و باعث خون‌ریزی شود.
 2. خون از رگهای خونی نشت پیدا کرده. منجر به تشکیل لخته می‌شود. فیبروبلاستها و دیگر یاخته‌های اختصاصی ترمیمی تکثیر شده. و به ناحیه آسیب دیده مهاجرت می‌کنند.
 3. فیبروبلاستها: کلافه‌ای از بافت فیبردار در داخل لخته ایجاد می‌کنند. به موازات انقباض رشته‌های فیبرین کلافه دچار چروکیدگی می‌شود. بافت پوستی جدید در زیر تشکیل می‌گردد.
 4. کلافه فیروز، سفت شده تا یک کبره زخم بر روی سطح پوست ایجاد کند. زمانیکه رشد پوست جدید کامل شود .این کبره می‌افتد. با این وجود اثر زخم ممکن است. باقی ماند.

LASER CLINIC(کلینیک لیزر)

کلینیک لیزرلیزر موهای زائد

کلینیک لیزر

یکی از روش های زیبایی است. که در راستای حذف موهای زائد مورد استفاده قرار می گیرد.

لیزر موهای زائد ، به طور موثری رشد مو را کاهش می دهد. ، اما حذف دائمی مو را تضمین نمی کند.

لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد به یکی از پرطرفدارترین روش های رفع موهای ناخواسته بدن تبدیل شده است. که در سال های اخیر تقاضا براى لیزر موهای زائد افزايش زیادی داشته است. که باعث خلاص شدن. از سالن های اپیلاسیون، تیغ، مومک، موبر و دستگاه اپیلیدی همچنین جوش ها و موهای زیر پوستی می شود. اما لیزر موهای زائد مانند هر تكنولوژى جديدی كه ممكن است مورد سوء استفاده قرارگيرد .بسيارى ازكساني كه بدون مطالعه قبلى و صرفاً براساس تبليغات يا قيمت ارزانتر، اقدام به انجام لیزر موهای زائد كردند را مأيوس كرده است. در اين مقاله سعى داریم تا با ارائه اطلاعات. مهم دراين زمينه و معرفى روش صحيح انتخاب مركز مناسب براى انجام ليزر موى زائد. مانع تكرار تجربه تلخ از دست دادن پول و وقت و از همه مهمتر سلامتی خود را به خطر بیندازیم.

عملکرد لیزر موهای زائد چگونه است؟

نور لیزر هر چیزی که تیره‌رنگ باشد را حرارت داده و می‌سوزاند. با حرارت دادن و سوزاندن موی تیره‌رنگ داخل فولیکول مو. خود فولیکول نیز آسیب می‌بیند. و از بین می‌رود. هرکدام از موهای بدن ما دارای یک چرخه‌ی رشد و استراحت هستند. در یک زمان مشخص اکثر موهای بدن ما در فاز استراحت هستند و تعداد کمی از آن‌ها در فاز رشد هستند.

اگر هنگام لیزر موهای زائد ، فولیکول مو در فاز استراحت باشد.اشعه لیزر بر آن اثری ندارد. به همین دلیل است که برای از بین بردن تمامی ‌موها به چندین جلسه درمان با لیزر، با فاصله های زمانی مشخص نیاز است. با هر جلسه رفع موهای زائد تعدادی از فولیکول‌های فعال مو سوخته می‌شوند. بالاخره پس از مدتی تمامی‌ موها از بین می‌روند.

چگونگی انجام لیزر موهای زائد روی صورت 

 
 

انواع لیزر موهای زائد

عوامل زیادی بر نتیجه لیزر موهای زائد تاثیر گذار هستن که با تشخیص پزشک متخصص برای برطرف کردن. موهای زائد بدن از دستگاه های متفاوتی استفاده می شود .

بسته به رنگ مو , نوع پوست , ضخامت مو و ناحیه درمان لیزر موهای زائد برای زمانبندی جلسات لیزر مو یکی از دستگاه های زیر مورد استفاده قرار می گیرد:

 • 1. لیزر موهای زائد با دستگاه الکساندرایت
 • 2. لیزر موهای زائد با لیزر روبی ( یاقوت )
 • 3. لیزر تور پالسی بالا
 • 4. لیزر ND:YAG
 • 5. لیزر موهای زائد با استفاده از لیزر دایود

انتخاب دستگاه لیزر موهای زائد

برای انتخاب دستگاه لیزر موهای زائد باید به دو نکته توجه داشت:

 • نوع تکنولوژِی دستگاه
 • نوع برند

دوتا از شناخته شده ترین تکنولوژی های دستگاه لیزر موهای زائد : 1- الکساندرایت 2- دایود و نوع کمتر شناخته شده 3- N دی یاگ است.

نوع برند دستگاه لیزر موهای زائد با تکنولوژی الکساندرایت می تواند کندلا و سایناشور که قوی ترین نوع الکساندرایت محصول کشور امریکا می باشد. برند های دیگر آلما، دکا،کوتراو ونوبلکس می باشد که می توند برای چین کره یا اروپا باشد.

 

چه افرادی برای انجام لیزر مناسب نیستند؟

 • ۱-وجود اختلالات هورمونی
 • ۲-مصرف دارو های خاص
 • ۳-وجود بعضی بیماریها
 • ۴-سابقه گوشت اضافه در محل عمل
 • ۵-سابقه تبخال مکرر
 • ۶-سابقه عفونت فعال مثل جوشهای چرکی
 • ۷-برنزه بودن
 • ۸-وجود تاتو یا خال یا کک و مک در محل لیزر
 • ۹-مصرف ایزوترتینویین
 • ۱۰-مصرف داروهای حاوی طلا
 • ۱۱-سابقه بیماریهایی مثل لوپوس
 • ۱۲-افراد باردار
تخفیف لیزر موهای زائد

نکاتی مهم در مورد لیزر موهای زائد بدن و پس از آن:

 • 1. باید ناحیه مورد نظر لیزر را قبل از انجام بتراشید
 • 2. برای تسکین دردها از ژلی که داده می شود و رسانا می باشد استعمال نمایید.
 • 3. باید حتما از عینک محافظی که داده می شود استفاده نمایید
 • 4. از شما خواسته خواهد شد تا هر ناراحتی که در مورد لیزر موهای زائد دارید بیان کنید (حتما درد خود را بروز دهید) تا تنظیمات لیزر برای شما آسان تر و با تاثیرتر باشد.
 • 5. تا سه روز اول پس از لیزر موهای زائد از رفتن به سونا و استخر دوری کنید
 • 6. پقبل از اینکه به پیاده روی بروید از فیلتر uv(کرم ضد آفتاب حداقل ۳۰) استفاده کنید.
 • 7. حداقل یک هفته بعد از لیزر در مقابل معرض نور آفتاب قرار نگیرید.

باید توجه داشته باشید در برخی از بیماران که سابقه عارضه در لیزر مو های زائد در آنها دیده شده احتمال رخ دادن عارض در آنها زیادتر می باشد . پزشک پیش از شروع از روش تست کردن استفاده می نماید و یک ناحیه را لیزر می نماید و در هفته ی بعدی پزشک آن را بررسی می کند و اگر مشکلی وجود نداشته باشد نسبت به شروع لیزر برای صورت و بدن اقدام می نماید.

در گاهی اوقات پس از چند ساعت حالت قرمزی ایجاد شده از لیزر از بین می رود و همچنین برای چنین مواقعی پس از لیزر استفاده از پماد اکسید زینک یا کرم های ترمیم کننده ی کافی است .باید ناحیه که تحت درمان است از اشعه ی خورشید محافظت شود که به همین دلیل از فرآورده های ضدآفتاب با spf بالا استفاده می شد.

برای انواع پوست ها و مو ( موهای ضخیم و نازک – پوست های تیره و روشن ) لیزر الکساندرایت بسیار مناسب است و به همین دلیل این دستگاه برای نژاد های ایرانی توصیه می شود.

چه کسانی می‌توانند از لیزر موهای زائد استفاده کنند؟

همه کس اعم از زنان و مردان می‌تواند در تمام قسمت‌های بدن خود از لیزر موهای زائد استفاده کند، هرچقدر رنگ موها تیره‌تر باشد لیزر بر آن تاثیر بیشتری خواهد داشت، البته خصوصیات و ویژگی های فردی شخص نیز در نظر گرفته می شود و قوانین جاری در مورد کاربرد لیزر نیز در کلیه‌ی موارد اجرا می‌شود.

معمولاً فرد برای استفاده از لیزرموهای زائد باید حداقل 12 سال داشته باشد.

لیزر مو های زائد چه مزیت های دارد ؟

  • ۱ بدون عارضه

در بین دستگاههای لیزر موهای زائد عوارض لیزر موهای زائد با دستگاه لیزر الکساندرایت بسیار کم است.

  • 2 بدون درد

اگر لیزر موهای زائد با دستگاه بهترین دستگاه (Alex) آمریکا با پیشرفته ترین دستگاه خنک کننده صورت بگیرد بدون وجود هیچ گونه دردی می باشد و همچنین بصورت کاملا دائمی است.

  • 3) اثر بخشی سریع

الف ) یکی از بهترین دستگاههای لیزر مو های زائد لیزر الکساندرایت می باشد که ساخت کشور آمریکاست و به هیچ عنوان نمی توان آن را با دستگاههای آسیایی و اروپایی مقایسه نمود و می تواند از ۲تا ۳۳ جلسه از طول درمان شما کم نماید.

ب ) نیاز به هیچ نوع بستری نمی باشد و شما سریعا می توانید بعد از لیزر موهای زائد به فعالیت های خود ادامه بدهید.

 • 4). در برابر روش های دیگر می تواند بدون ناراحتی و درد باشد .
 • 5) این تکنولوژی توسط FAD برای کاهش موهای زائد به صورت دائمی تایید شده است
 • 6) پوست در این روش درگیر نخواهد شد
 • 7) به وسیله لیزر موهای زائد ، رفع آنها اثر بخش تر می باشد
 • 8) به سرعت می توان مناطق وسیعی را درمان نمود
 • 9) در این روش تغییر رنگدانه و ایجاد زخم به ندرت اتفاق می افتد
 • 10) این فرآیند به سرعت صورت می گیرد و بسته به ناحیه ی لیزر ممکن است از چند دقیقه تاچند ساعت به طول بینجامد.
 • ۱۲) خوشبختانه بنابر مناطق حساس بدن قابل تنظیم می باشد و در لیزرموهای زائد زیر بغل عوارض آن بسیار کم است.
 • ۱۳) شما می توانید در فاصله ی کمی این نتایج را مشاهده کنید .

کلینیک لیزر

به طور معمول ، درمان موهای زائد با لیزر چندین جلسه طول می کشد. تا یک دوره طولانی بدون مو را تجربه کنید.

کاتی مهم در مورد لیزر موهای زائد بدن و پس از آن:

 • 1. باید ناحیه مورد نظر لیزر را قبل از انجام بتراشید
 • 2. برای تسکین دردها از ژلی که داده می شود و رسانا می باشد استعمال نمایید.
 • 3. باید حتما از عینک محافظی که داده می شود استفاده نمایید
 • 4. از شما خواسته خواهد شد تا هر ناراحتی که در مورد لیزر موهای زائد دارید بیان کنید (حتما درد خود را بروز دهید) تا تنظیمات لیزر برای شما آسان تر و با تاثیرتر باشد.
 • 5. تا سه روز اول پس از لیزر موهای زائد از رفتن به سونا و استخر دوری کنید
 • 6. پقبل از اینکه به پیاده روی بروید از فیلتر uv(کرم ضد آفتاب حداقل ۳۰) استفاده کنید.
 • 7. حداقل یک هفته بعد از لیزر در مقابل معرض نور آفتاب قرار نگیرید.

باید توجه داشته باشید در برخی از بیماران که سابقه عارضه در لیزر مو های زائد در آنها دیده شده احتمال رخ دادن عارض در آنها زیادتر می باشد . پزشک پیش از شروع از روش تست کردن استفاده می نماید و یک ناحیه را لیزر می نماید و در هفته ی بعدی پزشک آن را بررسی می کند و اگر مشکلی وجود نداشته باشد نسبت به شروع لیزر برای صورت و بدن اقدام می نماید.

در گاهی اوقات پس از چند ساعت حالت قرمزی ایجاد شده از لیزر از بین می رود و همچنین برای چنین مواقعی پس از لیزر استفاده از پماد اکسید زینک یا کرم های ترمیم کننده ی کافی است .باید ناحیه که تحت درمان است از اشعه ی خورشید محافظت شود که به همین دلیل از فرآورده های ضدآفتاب با spf بالا استفاده می شد.

چه افرادی برای انجام لیزر مناسب نیستند؟

 • ۱-وجود اختلالات هورمونی
 • ۲-مصرف دارو های خاص
 • ۳-وجود بعضی بیماریها
 • ۴-سابقه گوشت اضافه در محل عمل
 • ۵-سابقه تبخال مکرر
 • ۶-سابقه عفونت فعال مثل جوشهای چرکی
 • ۷-برنزه بودن
 • ۸-وجود تاتو یا خال یا کک و مک در محل لیزر
 • ۹-مصرف ایزوترتینویین
 • ۱۰-مصرف داروهای حاوی طلا
 • ۱۱-سابقه بیماریهایی مثل لوپوس
 • ۱۲-افراد باردار

کلینیک لیزرلیفت صورت با نخ

کلینیک پوست ومو

نوعی تکنیک جوانسازی غیر جراحی است. که برای مقابله با علائم پیری در ناحیه صورت و گردن انجام می شود.

از لیفت با نخ ؛ می توان برای جوانسازی پیشانی ، گونه ها ، ابروها، خط فک و گردن استفاده کرد.

این روش برای افراد 30 تا 50 سال که با علائم خفیف تا متوسط ​​شلی پوست مواجه هستند ، گزینه ای ایده آل است.

کلینیک لیزر

ضمنا ناگفته نماند. که لیفت با نخ ، برای افرادی که به دلیل ابتلا به مشکلات پزشکی ؛ کاندید مناسبی برای جراحی نیستند گزینه بسیار خوبی است چرا که تحت بیحسی موضعی انجام می شود و برای انجام آن نیازی به بیهوشی وجود ندارد.

هایفوتراپی

کلینیک پوست و مو

فناوری هایفو HIFU یا سونوگرافی متمرکز با شدت بالا تکنیک نسبتا جدید زیبایی است. که  برای سفت کردن پوست صورت و رفع برخی از علائم پیری و ترمیم پوست استفاده می شود.

هایفوتراپی ، تقریبا جایگزین غیرتهاجمی و بدون درد جراحی لیفت صورت می باشد. که می تواند عمق های مختلف بافت پوست بدن را هدف گیرد .و جوانی و شادابی را به آن نواحی باز گرداند.

میکرودرم

کلینیک پوست و مو

کلینیک لیزر

در این روش ، از ابزاری با سایندگی کم استفاده می شود تا پوست را به آرامی لایه برداری کند. میکرودرم ، لایه بیرونی پوست که ضخیم تر و ناهموار است را از بین می برد و باعث کلاژن سازی بیشتر پوست می شود. ؛ لذا انجام آن فواید بسیاری دارد.

از این روش جوانسازی پوست ؛ برای درمان اثر زخم های سبک ، تغییر رنگ پوست ناشی از آفتاب سوختگی. و علائم کشیدگی پوست ، لکه های پیری ، جوش های سرسیاه و لکه های پوستی تیره، خطوط و چروک های ظریف استفاده می شود و در نتیجه ظاهری شاداب ایجاد می کند.

همچنین باید اشاره داشت که میکرودرم . منافذ باز پوستی را کاهش می دهد یا از بین می برد. آکنه و جای زخم های ناشی از آکنه را نیز درمان می کند.

میکرونیدلینگ

کلینیک پوست

یک درمان موثر و غیر جراحی است که باعث افزایش تولید کلاژن می شود.

میکرونیدلینگ با تحریک تولید کلاژن ، بافت پوست را بهبود می بخشد و خطوط نازک و اثر  زخم را کاهش می دهد.

با Micro-Needling (درمان القایی کلاژن) سالها را به عقب برگردانید میکرو نیدلینگ نوعی روش درمانی است که می تواند به سفت و فوری پوست کمک کند. با باز کردن هزاران میکرو کانال کوچک و تحریک لایه های عمیق تر پوست ، میکرو نیدلینگ می تواند به تولید کلاژن و جوان سازی کامل کمک کند. این امر نه تنها می تواند شما را درخشان کند بلکه می تواند باعث کاهش جای زخم ، جوش های سرسیاه ، منافذ باز پوست ، خطوط ریز ، پر رنگی و غیره شود. با توجه به سرعت دستگاه ، درمان ها می توانند سریع ، راحت باشند و می توانند مناطق بزرگ یا چندگانه را همزمان هدف قرار دهند. اکنون ، برای یک رویکرد عمیق تر و هدفمندتر به سفر پوستی ، Meso Serums کاملاً جدید ما به عنوان افزودنی برای درمان Micro-Needling شما در دسترس هستند. سرم های Meso نگرانی های خاص پوستی را هدف قرار می دهند و مواد موثره به لایه های پوست منتقل می شوند. فقط در کلینیک موجود است ، امروز در مورد اینکه کدام سرم برای شما مناسب است با ما صحبت کنید.

مزوتراپی

کلینیک پوست ومو

 

روشی است که از تزریق ویتامین ها ، آنزیم ها ، هورمون ها و عصاره های گیاهی برای جوانسازی و سفت شدن پوست و همچنین از بین بردن چربی های اضافی استفاده می کند.

در این روش ، از سوزن های بسیار ظریف برای تزریق به لایه میانی پوست استفاده می شود.

مزوتراپی ، می تواند در بهبود گردش خون و التهاب که باعث آسیب پوست می شود نیز بکار رود.

پی آر پی یا پلاسمای غنی از پلاکت

پلاسما ، قسمت مایع خون است که بیشتر از آب و پروتئین ساخته شده است و اجازه می دهد گلبول های قرمز و سفید خون و پلاکت ها از طریق جریان خون حرکت کنند.

پلاکت ، سلول خونی است که باعث لخته شدن خون می شود و در بهبودی نقش موثری دارد.

برای جمع آوری پلاسما ، پزشک خون را از بدن بیمار می گیرد و با استفاده از سانتریفیوژ می تواند پلاسمای غنی از پلاکت را از خون بیمار جدا کند.

متخصصان پوست و مو ، از PRP برای درمان ریزش مو و جوانسازی پوست صورت استفاده می کنند.

تزریق PRP ، معمولا حدود 30 دقیقه طول می کشد ، البته این زمان ، بسته به ناحیه هدف ممکن است متغیر باشد.

کرایوتراپی

این تکنیک ، از دمای انجماد یا نزدیک به انجماد استفاده می کند.

کرایوتراپی یا در واقع سرما درمانی ، .می تواند یک روش جایگزین بی خطر و پیشگیری کننده .برای بسیاری از بیماری ها باشد.

پزشک برای تولید سرمای شدید ، از ماده ای شبیه نیتروژن مایع یا گاز آرگون استفاده می کند.

این تکنیک.می تواند بافت بیرونی ( پوست ) و داخلی ( داخل بدن ) را درمان کند.

کلینیک تخصصی پوست و مو موعود

 

کلینیک لیزر

کلینیک پوست و مو و زیبایی

زیبایی متناسب با شما!!!!!

کلینیک پوست و مو و زیباییما پیشرو در درمان زیبایی برای همه ، صرف نظر از هدف زیبایی هستیم. تیم مجرب ما به ارائه خدمات زیبایی مقرون به صرفه ، قابل دسترس و قابل اعتماد اختصاص داده شده است.

تیغ ها را بیرون بیندازید. دیگر اپیلاسیون نیست. برخلاف سایر گزینه های حذف موهای زائد ، لیزر موهای زائد ما به معنای کاهش سریع ، ایمن ، مقرون به صرفه ، قابل اعتماد و دائمی مو است. فناوری لیزری پیشرو در بازار ما انواع پوست ، همه رنگ پوست و جنسیت را پوشش می دهد. این لیزر موهای زائد است که برای شما طراحی شده است.

دغدغه های پوستی شما!!!!

پوست شما به هر دغدغه ای که داشته باشید ، ما تجربه ، دانش و درمان های حرفه ای پوست را داریم تا بهترین نتایج را ارائه دهیم. تیم آموزش دیده ما از درمانگران می تواند به شناسایی نگرانی های شما کمک کرده و برنامه درمانی را بر اساس اهداف پوست شما تنظیم کند.

 

لیزر برای وریدهای صورت:

کلینیک پوست و مو

به طور ایمن و موثر به کاهش ظاهر رگهای قابل مشاهده ، مویرگهای شکسته و قرمزی عمومی با لیزر کمک می کند. با استفاده از لیزرهای درجه پزشکی ، تکنسین های لیزر ماهر ما این روش درمانی ایمن را برای کمک به کاهش نقص ، ریشه کن کردن مویرگهای شکسته و رگهای نخ و کمک به کاهش قرمزی برای رنگ آمیزی و رنگ پوست با طراوت تر انجام می دهند. لیزر درمانی ما برای رگها غیرتهاجمی ، سریع و موثر است. یک دوره از سه درمان با فاصله 4 هفته اغلب توصیه می شود ، اگرچه برخی از مشتریان می توانند نتایج فوری را مشاهده کنند. لطفاً برنامه درمان ایده آل خود را برای رگهای صورت با پزشک خود در میان بگذارید.

لیزر برای جوان سازی پوست:

کلینیک پوست

لیزر برای جوان سازی برای کمک به کاهش قرمزی از طریق تجدید سلول از طریق سنتز کلاژن کمک می کند. درمان جوان سازی لیزر ما به سفت شدن پوست ، سفت شدن ، کاهش خطوط و چین و چروک و کاهش قرمزی کمک می کند. این باعث تخلیه لنفاوی می شود تا سموم را با ایجاد گرما در لایه درم پوست دفع کند. با رسیدن به دمای مشخص ، بافت پوست با القای سنتز کلاژن و تجدید سلول پاسخ می دهد. مراجعین برای حفظ نتایج به درمان های متعدد نیاز دارند که با حداکثر 6 درمان دو هفته ای شروع می شوند و سپس به درمان های نگهدارنده ادامه می دهند.

پوست شما ، راه شما با درمانی نوآورانه ، مراقبت های بیشتر و راهی بهتر برای دستیابی به نتایج مورد نیاز ، به پوستی که دوست دارید سلام کنید. ما روی آخرین فناوری سرمایه گذاری می کنیم ، کارکنان مجرب خود را تأیید و آموزش می دهیم و می دانیم که پوست شما منحصر به فرد است ، هر درمانی متناسب با شماست.

 

آکنه / جوش:

تقریباً همه در بعضی از مراحل زندگی خود جوش داشته اند ، اما آکنه متفاوت است. شکستگی مداوم می تواند دردناک باشد ، جای زخم ایجاد کند و همچنین می تواند بر اعتماد به نفس تأثیر بگذارد.

ما طیف وسیعی از برنامه های درمانی را داریم که برای مقابله با آکنه و کنترل مجدد پوست به شما کمک می کنند. قبل از ساختن طرحی دقیقاً متناسب با شما ، یکی از تکنسین های با تجربه پوست ما پوست شما را کاملاً ارزیابی کرده و در مورد نگرانی های شما صحبت خواهد کرد.

لایه بردارهای Medi-Aesthetic:

کلینیک پوست و مو

با از بین بردن آرام لایه خارجی آسیب دیده پوست ، لایه بردارهای زیبایی ما به بهبود رنگ و بافت کمک می کنند. لایه بردارهای سفارشی ما می توانند با کمک به کاهش خطوط و چین و چروک ، رنگدانه ها ، لکه ها و آسیب دیدگی در برابر آفتاب ، به ارائه نتایج قابل مشاهده و اندازه گیری کمک کنند. منافذ پوست می توانند کوچکتر به نظر برسند ، و پوست روشن تر ، شاداب و جوان تر به نظر می رسد. لایه بردارهای با زیبایی متوسط ​​می توانند به ویژه در درمان روزاسه ، هایپرپیگمانتاسیون ، آسیب خورشید ، قرمزی ، آکنه و علائم قابل مشاهده پیری موثر باشند. مقداری آماده سازی قبل از برخی لایه برداری ها لازم است. 

میکرودرم ابریژن:Microdermabrasion

جوان سازی و تصفیه با حذف آرام سلولهای سطح مرده ، به تحریک تولید کلاژن و روند جوان سازی طبیعی پوست کمک کنید. با استفاده از میکرودرم ابریژن با نوک الماس و فناوری مکش خلاuum ، همراه با ترکیبی از محصولات آرایشی محلی قدرتمند ، درمان میکرودرم ابریژن با عملکرد بالا 10 مرحله ای به شما کمک می کند تا پوست مات را تازه کنید و اصلاح کنید ، می تواند خطوط ظریف را نرم کند و باعث ایجاد یکنواختی رنگ پوست شود . میکرودرم ابریژن برای انواع پوست مناسب است. این یک روش درمانی عالی برای حفظ پوست طبیعی است و همچنین می تواند برای کنترل آکنه ، جوش و درمان علائم پیری زودرس مورد استفاده قرار گیرد. بسته به نوع پوست و نگرانی شما ، ممکن است یک دوره درمانی دوهفته تا ماهانه برای بهترین نتیجه توصیه شود.

 

متخصصان ما در کلینیک پوست و مو و زیبایی موعود با برترین برندهای ژل جهت بوتاکس و ارائه دیگر خدمات مرتبط با زیبایی پوست و مو شامل فرم دهی صورت ، لیزر موهای زائد آقایان و خانمها ، تزریق ژل ، درمان عرق زیر بغل ، مزوتراپی مو ، لیزر بیکینی و … در خدمت مشتریان گرامی می باشند.شماره تماس(33851088-021)جهت رزرو نوبت و اطلاع از قیمت ها.

instagram.com/mouodclinic(صفحه اینستاگرام کلینیک موعود)

 1. List item details

3 دیدگاه

ارسال دیدگاه

× رزرو نوبت