پوست و مو و زیبایی

پوست و مو

کلینیک پوست و مو و زیبایی

تخصص پوست‌ و مو زیبایی .  به درمان بیماری‌های پوست، مو، ناخن و نواحی حاوی مایع مخاطی در بدن (مانند داخل دهان، بینی و چشم‌ها) می‌پردازد. متخصصان پوست‌ومو وظیفه تشخیص و درمان بیماری‌های پوست‌ومو از جمله: سرطان پوست، اگزما، درمان جای جوش، آکنه و عفونت ناخن را بر عهده دارند. تزریق بوتاکس برای از بین بردن چین و چروک و جوانسازی پوست، رفع جای جوش، بازیابی زیبایی پوست پس از جراحی‌های سرطان پوست، جراحی صورت برای درمان چاقی صورت هم از جمله توانایی‌های متخصصان پوست‌ومو است.

کلینیک موعود در تهران مجهز به امکانات و فناوری های روز دنیا و کادر پزشکی رشته های مختلف ، به صورت گسترده و همه جانبه با انجام خدمات حرفه ای زیبایی و مشاوره رایگان در خدمت مشتریان گرامی می باشد.

بوتاکس

بوتاکس یک نوع سم است ، اما وقتی پزشکان به طور صحیح و در دوزهای درست از آن استفاده کنند ، می تواند فوایدی داشته باشد. این دارو هم در زمینه های زیبایی و هم در درمان های پزشکی قابل استفاده است.

به عنوان یک روش زیبایی ، تزریق بوتاکس می تواند چین و چروک های پوست را کاهش دهد. همچنین ، سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) آن را به عنوان درمانی برای مواردی مانند تعریق بیش از حد ، میگرن و برخی از اختلالات مثانه تصویب کرده است.

تزریق ژل در موعود

کاشت مو

بهترین کلینیک کاشت مو در تهران

درباره بهترین کلینیک کاشت مو در تهران

بهترین کلینیک کاشت مو در تهران : بالطبع داشتن مو نقش قابل ملاحظه ای در زیبایی چهره و متعاقبا افزایش اعتماد به نفس ایفاء می کند ؛ متاسفانه برخی افراد به دنبال علل مختلفی از جمله وراثت و عوامل ژنتیکی ، عوامل هورمونی ، رژیم های غذایی نامناسب ، مصرف برخی داروها ، ابتلا به برخی بیماری ها ، استرس ، عدم مراقبت صحیح از موها و غیره با ریزش مو روبرو شده و دچار کم پشتی مو و گاها طاسی سر می شوند ؛ قاعدتا بروز چنین اتفاقی ، زیبایی چهره را تحت الشعاع قرار داده و از میزان اعتماد به نفس می کاهد.

کاشت مو ؛ روشی موثر و کارآمد است که در حال حاضر به منظور جبران موی از دست رفته و بازیابی اعتماد به نفس مورد استفاده قرار می گیرد و از آن می توان به عنوان قطعی ترین روش درمان کم مویی و از بین بردن طاسی یاد کرد

کلینیک تخصصی موعود

  • داشتن نیرو های متخصص و باتجربه
  • داشتن محیطی مناسب و ارام
  • مدیریت عالی کلینیک و سازمان
  • نوبت دهی سریع و پشتیبانی عالی

پزشکان

– دکتر مریم طاهری:

مطب 1: تهران، سعادت آباد، کلینیک پوست مو و زیبایی شفا
مطب 2: خاورشهر، فاز 2، درمانگاه تخصصی موعود

پزشکان
1
پزشکان
تقدیر نامه ها
2
تقدیر نامه ها
گنجایش کلینیک
2
گنجایش کلینیک
رضایت بیماران
135+
رضایت بیماران